ТВОРЧА РОБОТА | УРОК УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ в 9 класі. Є. Гребінка «Човен». Ідейно-художні особливості романтизму

ТВОРЧА РОБОТА | УРОК УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ в 9 класі.
Є. Гребінка «Човен». Ідейно-художні особливості романтизму
 

Климчук О.А., вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури,   директор ЗШ № 1, м. Світловодськ. Козаченко О.В., вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури,  Назарівська ЗОФ, Кіровоградський район. Покалюхіна Т.В., вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури, НВО № 35, м.Кропивницький


Климчук Ольга Анатоліївна
вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури,  
директор ЗШ № 1,
м. Світловодськ.


Козаченко Ольга Василівна
вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури, 
Назарівська ЗОФ,
Кіровоградський район.

Покалюхіна Тетяна Володимирівна
вчитель української мови і літератури
та зарубіжної літератури, НВО № 35, м.Кропивницький

ТВОРЧА РОБОТА | УРОК УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ в 9 класі.
Є. Гребінка «Човен». Ідейно-художні особливості романтизму
 

Методичний коментар

Зазначена презентація є методичним матеріалом як для вчителя, так і для учнів. У ній представлені інтерактивні (3 слайди) і традиційні форми роботи з елементами новизни. Учитель на свій розсуд може варіювати етапи роботи, оскільки цей урок є особистою творчістю саме нас, авторів. Для використання цієї презентації має бути мережеве підключення. У третьому слайді використовуються види роботи з використанням сервісу Learning Apps.

Якщо уважно розглянемо слайди презентації, то побачимо, що в ній двічі дублюється тема (в другому і п’ятому слайдах). Перший слайд – це слайд для вчителя (елементи структури уроку), його не варто показувати учням, тоді як саме на п’ятому сформульована тема для дітей. Як зазначено вище, в уроці є слайди тільки для вчителя, а є і для спільної роботи з учнями. Тому вважаємо доцільним вказати, які саме: для вчителя – 1, 2, 5, 6, 8, 10, 11, 12; для учнів – 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11. Урок в такому вигляді є, так би мовити, мобільним. Учитель має перед очима одночасно конспект-опору і методичні матеріали для учнів.

Рекомендований аудіофайл до презентації "Човен" ("Один в каное слова" на слова І.Франка) 

*** ***